E N E R P O W E R

Loading

Hakkımızda

                 EnerPower Energy ve Technology olarak yeni nesil hizmet anlayışıyla sektöre yeni ve farklı bir soluk olarak kurulduk. Hizmet alanlarımızdan biri olan enerji sistemlerinde Türkiye’deki en uygun fiyatları ve en hızlı profesyonel destekçiniz olmaktan gurur duyuyoruz. Teknoloji, Ar-Ge, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı gibi hizmetlerde de doğru tercihler yapılmasının öncüsü olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

EnerPower olarak bizler sizlere iş hayatının en olumlu ve en avantajlı yönleri ile şeffaf olarak sektöre giriş yaptık. En önemli değerlerimizden olan müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmekle beraber, sizin işinizi kendi işimiz kadar büyük bir titizlikle kontrol ediyor ve takip ediyoruz. İşletmeniz için en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmanın çabasını, uzman ekibimiz ve yılların getirdiği tecrübe ile sağlıyoruz.

Firmanızın ismini, markalaştırıyor ve sektörde lider olmanız adına, birlikte yürüyor ve başarı merdivenlerini birlikte çıkıyoruz. Firmanızı, kendi işimizden ayırt etmeden aynı özveri ve mücadele ruhu ile temsil etmeyi hedefliyor, rekabet ahlakına uygun çalışmalarla, sektörde lider kuruluşlar arasında olmanızı sağlıyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede ; • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı, • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi, • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı Taahhüt ederiz.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi 

aracılığı ile Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek ve bu çerçevede; • Kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmayı, • Geri dönüşüm teknolojisi uygulamayı, • Yasal şartlara ve mevzuata uygun çalışmayı, • Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmeyi, bu tür faaliyetlere destek vermeyi, • Sürekli gelişmeyi sağlamayı Taahhüt ederiz. “

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem

ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği, ilgili yasal mevzuatların ışığı altında, kuruluştaki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bu ortamı yönetmek için oluşturulmuş yönetim sistemidir.

ISO 50001:2011 Enerji Yönetim Sistemi 

ISO 50001:2011 Enerji Yönetim Sistemi (EnMS) Standardı, bir enerji yönetim sistemini enerji politikası ve hedefleri ve bu hedeflere ulaşmak için süreç ve prosedürler oluşturmak üzere birbiriyle ilişkili unsurlar kümesi olarak tanımlar. Üretim, ticari binalar, kamu hizmetleri, devlet tesisleri ve askeri üsler dahil olmak üzere birçok sektör, operasyonel verimliliği artırmak, enerji tasarrufu yapmak ve maliyetleri düşürmek için ISO 50001 kullanır.

Vizyonumuz

En değerleri paydaşlarımız olan çalışanlarımız ile, edindiğimiz tecrübeyi sektörümüze yansıtmak ve bu alanlarda elçilik görevini üstlenmek.

Misyonumuz

Enerji ve teknoloji alanında lider şirketler sıralamasında sürekli yükselmek, ülkemizi bu alanda temsil eden şirketler arasında olup, var olan yerimizi korumak. Sektörde yön verici marka olmak…

Referanslarımız

© 2022 Enerpower Teknoloji